Koncept práce z domova

Změňte Vaši finanční situaci – začněte právě teď!

Home@Business koncept práce z domova

Proč jste navštívili tento web? Možná jen ze zvědavosti, možná – podobně jako my před nějakou dobou – jste v situaci, kdy hledáte způsob, jak zvýšit svůj finanční rozpočet. Přesně z tohoto důvodu vznikl koncept podnikání z domova.

Někteří z nás sice měli práci, ale nebyli jsme spokojeni s finančním ohodnocením, které nám naše původní práce přinášela. Jsou mezi námi i takoví lidé, kteří z různých důvodů nemohli vhodnou práci najít vůbec. Pracovat jsme chtěli, ale naše možnosti nebyly pro dnešní situaci na trhu práce ideální (malé děti, věk nad 50 let, bydliště daleko od pracovního místa a tím problém s dojížděním, ...). A tak jsme se rozhodli vytvořit koncept práce-podnikání, který by mohl člověk provozovat z domova, ve kterém bychom si mohli řídit svůj volný čas a který by nám poskytl zajímavé finanční ohodnocení.

Neslibujeme zaměstnání, brigádu ani práci, kde vyděláte milióny za týden. Práce v našem systému neznamená peníze zadarmo. Je třeba se vše naučit. A to může každý, pokud má dostatečnou touhu pro změnu.

BEZPLATNÝ ONLINE INFORMAČNÍ SYSTÉM

Získejte přístup k dalším dvěma částem našeho bezplatného online informačního systému, kde Vás vybavíme veškerými potřebnými informacemi k našemu konceptu. Jednoduše vyplňte následující kontaktní údaje.

POZOR! na emailovou adresu, kterou zde napíšete Vám po dokončení dalšího kroku zašleme přístupové údaje k poslednímu kroku - ONLINE VIDEO PREZENTACI.


Jednoduše vyplňte
a získejte bezplatné informace ...

Arrow
Jméno
Příjmení
Věk (18 - 99)
Telefon (123 456 789)
E-mail

Náš koncept práce je určen pro osoby starší 18ti let.

Libuše J.

Libuše J.

Asistentka ředitele

„Jako absolventka VŠ jsem nenašla adekvátní uplatnění v klasickém zaměstnání, navíc práce byla stresující, když jsem objevila tento koncept práce, rozhodla jsem se hned ho využít nejprve při práci.

Hned první měsíc jsem si přivydělala 6000,- Kč, po roce a půl můj příjem zde dosáhl více jak dvojnásobku toho, co jsem měla v mém zaměstnání. Dala jsem výpověď a můj příjem neklesá pod 30.000,- Kč.“

Michal K.

Michal K.

Prodejce nových vozidel

„Jako prodejce vozidel jsem neměl žádné zkušenosti s podobným konceptem práce. Proto se mi líbilo, že jediné, co mi zde stačí k tomu, abych mohl začít, je touha a ochota to zkusit.

Začal jsem na vedlejšku, pár hodin týdně, dnes je to moje profesionální kariéra.“

bottom