Koncept práce z domova

Změňte Vaši finanční situaci – začněte právě teď!

Home@Business koncept práce z domova

Proč jste navštívili tento web? Možná jen ze zvědavosti, možná – podobně jako my před nějakou dobou – jste v situaci, kdy hledáte způsob, jak zvýšit svůj finanční rozpočet. Přesně z tohoto důvodu vznikl koncept podnikání z domova.

Někteří z nás sice měli práci, ale nebyli jsme spokojeni s finančním ohodnocením, které nám naše původní práce přinášela. Jsou mezi námi i takoví lidé, kteří z různých důvodů nemohli vhodnou práci najít vůbec. Pracovat jsme chtěli, ale naše možnosti nebyly pro dnešní situaci na trhu práce ideální (malé děti, věk nad 50 let, bydliště daleko od pracovního místa a tím problém s dojížděním, ...). A tak jsme se rozhodli vytvořit koncept práce-podnikání, který by mohl člověk provozovat z domova, ve kterém bychom si mohli řídit svůj volný čas a který by nám poskytl zajímavé finanční ohodnocení.

Neslibujeme zaměstnání, brigádu ani práci, kde vyděláte milióny za týden. Práce v našem systému neznamená peníze zadarmo. Je třeba se vše naučit. A to může každý, pokud má dostatečnou touhu pro změnu.

BEZPLATNÝ ONLINE INFORMAČNÍ SYSTÉM

Získejte přístup k dalším dvěma částem našeho bezplatného online informačního systému, kde Vás vybavíme veškerými potřebnými informacemi k našemu konceptu. Jednoduše vyplňte následující kontaktní údaje.

POZOR! na emailovou adresu, kterou zde napíšete Vám po dokončení dalšího kroku zašleme přístupové údaje k poslednímu kroku - ONLINE VIDEO PREZENTACI.


Jednoduše vyplňte
a získejte bezplatné informace ...

Arrow
Jméno
Příjmení
Věk (18 - 99)
Telefon (123 456 789)
E-mail

Náš koncept práce je určen pro osoby starší 18ti let.

Hanka S.

Hanka S.

Studentka

„Jako studentka jsem hledala brigádu na prázdniny. Na informačním dni jsem pochopila, že to nemusí být jen brigáda, ale že mohu celý systém zvládnout i při studiu.

Už během prvních 3 měsíců při škole se moje výdělky pohybovaly kolem 7 - 8000,- Kč a tím bylo vlastně rozhodnuto o tom, co budu dělat po škole.“

Petra S.

Petra S.

Zubní laborantka

„Přišla jsem k tomuto konceptu práce v situaci, kdy jsme v zaměstnání nedostali 2 měsíce výplatu. Díky Informačnímu online balíčku jsem pochopila, že zde můžu začít ve volném čase při práci a postupně si vybudovat zajímavý příjem.

Po roce práce na vedlejšku jsem dala v zaměstnání výpověď a začala s tímto konceptem naplno. Fantastické je, že pracuji z domova, nemusím nikam dojíždět a jsem pánem svého času. Měsíčně si vydělávám přes 25.000,- Kč, nemusím se nikoho ptát, jestli dostanu dovolenou, ...“

bottom