Koncept práce z domova

Změňte Vaši finanční situaci – začněte právě teď!

Zadali jste neplatnou adresu.

Zadejte označení vašeho poradce
Petra S.

Petra S.

Zubní laborantka

„Přišla jsem k tomuto konceptu práce v situaci, kdy jsme v zaměstnání nedostali 2 měsíce výplatu. Díky Informačnímu online balíčku jsem pochopila, že zde můžu začít ve volném čase při práci a postupně si vybudovat zajímavý příjem.

Po roce práce na vedlejšku jsem dala v zaměstnání výpověď a začala s tímto konceptem naplno. Fantastické je, že pracuji z domova, nemusím nikam dojíždět a jsem pánem svého času. Měsíčně si vydělávám přes 25.000,- Kč, nemusím se nikoho ptát, jestli dostanu dovolenou, ...“

Jarmila P.

Jarmila P.

Podnikatelka

„Když jsem podnikala, zažila jsem dobré i zlé časy. Na tomto konceptu mě zaujala jeho jednoduchost a propracovaný systém, který mě krok za krokem vedl v této činnosti.

Život mě naučil, že bez informací a ochoty učit se to nepůjde, proto když se mi do rukou dostal Informační online balíček, tak se mi hned líbilo, že celý systém je opravdu koncepčně dobře vymyšlen a hlavně Vás v ničem neomezuje.
Pracuji z domova se svými klienty i týmem a jsem schopna si za 5hodin práce denně vydělat i více jak 30.000,- Kč za měsíc.“

bottom